Ten dum je prokletý

30. dubna 2015 v 11:54 | Zmrzlina
Nenechte se zmást nadpisem.Nebudu tu dávat žádné strašidelné historky,ale pro mě jsou srdce rvoucí a hlavně pravdivé.Naši sousedé mají 3 děti,tedy měli 3 děti,o tom ale později.Měli 2 dceri a 1 kluka.Nejstarší byla Lada,mladší byl Majk,a nejmladší byla Karolína.Kája se hodně bavila s mojí sestrou Kikou,která má rodit,včera to byl planý poplach,mimi mělo jen málo kyslíku.Ale ted dále.

Kája byla s Kikou od malička nejlepší kamarádka,já ji taky zbožnovala,je taková milá,a celkem i silná ale to už je dávno pryč.Ten den byla Kika u Káji,byly už velkí,asi tak 16 nebo 17.Koukali se spolu na film když uslyšeli křik mámy od Káji.Její táta se vrátil z hospody.mimochodem Majk není jeho syn,je nevlastní a už je dospělý,takže má vlastní byt.Navíc ten den přijel za jeho mámou na návštěvu.Ne,to s tím že MĚLI 3 dětí nemá nác společného ale je to součást příběhu.

Kája a Kika ihned vyběhli dolu po schodech a uviděli jak táta od Káji právě prohodil její mámu přes skleněné dveře co tam měli.Nic se jí nestalo,ale Majk udělal co fakt dělat neměl,začal ji bránit před jěho opilým otcem.Ten Na Majka vytasil pušku kterou měl a začal mu vyhrožovat.V té době jsem jezdila na kole,když jsem si všimla že tu něco nehraje okamžitě jsem se zchovala za keř a pozorovala,do doby než Majka jeho nevlastní otec silou praštil do hlavy tvrdou částí pušky.Majk byl jako mrtvý a já rychle utíkala pro mámu a to se šíleným strachem o Kiku a Káju.Máma zavolala záchranku ale Majka se zachránit podařilo! :-) Jen co mě děsně naštvalo bylo to,že jsem jako svědkyně musela říst co jsem vydělala.Vše jsem řekla a rychle upalovala za Kikou a za Kájou.A ještě mě naštvalo to že se máma od Káji nerozvedla!! Asi z něj měla strach.Ale co.Jejich věc.

Asi si říkáte že přeci neumřel,tak proč mají jen 2 děti místo 3?Stala se ještě jedna věc.Na štědrý den roku 2014 se celá rodina(jejich)sešla u stolu.Majk už svému nevlastímu otci odpustil a Kája taky,Lada u toho nebyla ale i tak se před tím na svého otce zlobila.když dojedli (Lada taky má svuj byt,je taky dospělá)Chtěla odjet do svého bytu i se svým synen.byli mu 3 a je to nádherné mimi.

Tak tedy jela,ale prostě něják blbě otočila,a žuch už byla v řece,ona zemřela na místě.Jejímu synovi hrozila smrt také.Oba dva tam našel Majk,jelikož měl divný pocit a tak se za nima red!ji vydal.Chudák si myslel.že ji odvezla záchranka spolu s jejím dítětem,ale ne.Já se to dozvěděla den po té tragédii.Stejně jako Káju sem Ladu měla ráda.Jezdila s námi na hory,byla spolu s Kájou něco jako součást naší rodiny.Její mimi to přežilo a je doma.Ale Lada se nám už nikdy nevrátí.Má sestra Kika a i Kája byly zdrcené.A co teprve její máma!! Táta byl bez citu takže mu to bylo jedno!Byla to hrozná tragédie.Mohli ste o tom slyšet ve Televizních novinách .Ale nikdo z nás něvěří že by Lada byla zdrogovaná.Svého chlapečka milovala a nikdy by ho takto neohrozila!Celá rodina máme podezření na manžela Lady.Ani nevíme proč.Prostě na něm něco nehraje.Ale co. Ikdyž si stále říkám že, Ten dum je prokletý!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bublushka Bublushka | Web | 1. května 2015 v 12:00 | Reagovat

osud je holt někdy nevyzpytatelný :(a  dějí se věci, které nikdo nedokáže pochopit... je to smutná věc :( ale bohužel se to stává

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama