Jsem zmatená

1. května 2015 v 10:50 | Zmrzlina
Ahoj.Bohužel jsem v poslední době a vlastě už sko rok hrozně zmatená.Ohledně čeho?Váhy!!!!Já vím že o váze jsem tu psala nedávno,ale nemohu si pomoct.V čem jsem zmatená?Jak jsem již zmínila mám nemocnou štítnou žlázu,což mě dost sužuje.Ale to není problém ani zmatenost kterou právě asi rok pocituji.Za poslední dobu jsem měla čas přemýšlet o životě a hlavně o mě.Vě škole mi do dneška všichni říkají že jsem tlustá apod.Ale když du ven se svou dosavadní kamarádkou,vždy mi říká že nejsem.Říká mi to spousty lidí že nejsem,ale taky mi spousty lidí,převážně spolužáku,říkají že jsem,a tak tedy vážně nevím.Muj fb je Barunka Tulisová a na profilovce mám zmrzlinku.Tam si najděte mé foťky,a mužte to porovnat.

Taky teď musím o něco více jíst,kvuli té štítné žláze.Takže mám plno problému a stresu.Škola se pro mě najednou stala mučírnou a já si připadám jako kus hadru.Možná je to i tím že jsem v poslední době zlenivěla.Je to hlavně kvuli té angíně která mě vážně zabijí,né doslova ale psychycky mě zabijí totálně!Když se totiž ráno vzbudím,mám pocit jakoby bylo 10 ale ve skutečnoti je 6:55.Takže si připadám jako nějaký blázen.Taky často dělám věc která mě velmi uklidnuje.Miluju když si dám čaj!! Je to pro mě děsné uvolnění a já nevím co ještě.Doufám že to taky zkusíte.Myslím převážně ty kteří často trpí takovým posunem který je unavuje a připadají si jako blázni.Vím jaké to je v 15:00 vstát s tím že je vám horko a že máte uplně vusušeno v krku.To znám moc dobře,bohužel.Ale na to vám doporučím si dát vášoblíbený čaj,pro mě je to černý čaj který přímo zbožnují.V klidu si ho osladím,juknu na blogy,koukám na filmy,zacvičím si.Jelikož mám angímu cvičím jen jako protahováky,nikoly takové ty kde se hodně potíte.Vážně vám to doporučuji.

Dále jsem v poslední době přemýšlela ajk jsem s panenkama ztrácela čas,na své mini figurky panenek nikdy nezapomenu,a už vubec je neprodám!!!Možná si i nějakou mini figurku ještě koupím jako vzpomínku.Možná jsem jediná ale mě nerozbrečí zpěv,svatba,romány ani nic podobného.Mě do breku mužete dostat jedině vzpomínkami na doby kdy jsem měla tátu,který pro mě udělal první poslední,ale to nemuse.Měla jsem ho totiž ráda tak či tak.Ale táta je teď spíše zaměřený na Matyho a na Oliverka ,který se má narodit.Já už nejsem jeho holčička.Bere mě jinak než brával.Připadám si jako služka!

Teď ale k jinému tématu,muj kocour Mates je hrozně starý,stejně jako muj pes Art.Bojím se že o ně příjdu,Arta mám jáž 7 rokem,je to zlatý retrívr s papíry.Je celkem vychovaný,umí i některé povely,ale z celé rodiny poslouchá jenom mě.Umí sedni,lehni,převal se,k noze,dej pac,a umí se i postavit na zadní,neumím si představit že bych měla přijít o něco,co jsem tak perně cvičila.A kocour Mates??Je fajn.Toho tu máme už asi 8 rokem.Takže je hrozně starý,ale je celkem dravý.Tím myslím že má ostré drápy a i zuby.Ale mě moc neškrábe.Zvířátka mě mají prostě rádi :-)Ale teď vám poví jednu nedávnou příhodu.Když jsem šla za školy.Muj mladší bratranec za mnou běžel že je náš kocou mrtvý.Bylo mi to moc líto.Ale právě jsem byla tak smutná,že jsem šla ven s pláčem hladit svého kocourka,chvíli jsem si s ním povídala jak mi umřel kocourek.Pak mi došlo že mého "mrtvého" kocourka právě hladím.A on dokonce vrní!!Ukázalo se že jsme pohřbily cizí kočku nebo kocoura :-D Takže se teď děda bojí že ho za trest bude ten "náš" kocour strašit :-D .

Inu krásně jsem vám své pocity,zážitky vylíčila ale je načase jít dělat i něco jiného než sedět u tabletu a pořád do něj koukat.Navíc u mého minulého blogu jsem byla ráda když jsem napsala 3 řádky,a teď napíšu 4 dlouhé odstavce,no inu,psqním ku zdraví. Vaše Zmrzlinka!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bublushka Bublushka | Web | 1. května 2015 v 11:53 | Reagovat

pocity jsou někdy hrozná věc, člověk se v nich nevyzná a sám ani neví co si myslet- ale k tomu, zda jsi tlustá nebo ne, ti řeknu jen to, že si na to musíš přijít sama, ale i kdyby to tak třeba bylo a sama jsi to uznala, tak se s tím musíš smířit, nebo s tím něco začít dělat pokud ti to vadí... ale koukala jsem na tvůj profil a tlustá mi nepřijdeš ;-) a víš co... nemyslím si že by ses v jídle a tomu co máš ráda měla omezovat kvůli druhým... dělej to co ti dělá dobře... a neřeš ostatní... ano někdy je to těžké, ale ty ti za to nestojí, na ty lidi, kteří tě budou mít rádi takovou jaká jsi si asi ještě musíš počkat... a děcka ve škole neřeš- oni často pomlouvají a nadávají jiným jen aby byli zajímaví... a kdo z nich to někam dotáhne nebo napíše tak pěkné věci na blog? Snaž se je ignorovat a postupem času ti to půjde samo. A k těm zvířátkům? ta historka je teda docela drsná XD .Ale někdy nás zvířátka překvapí svou dlouhověkostí, neřeš to že jednou umřou a užívej si, že teď tady jsou ;-)

2 bara-moda bara-moda | E-mail | Web | 1. května 2015 v 15:39 | Reagovat

Děkuji moc!:-)

[1]:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama