Ten tip lidí nesnáším! -,-

24. května 2015 v 21:22 | Zmrzlina
Ahoj...Taky máte ve třídě takové 'Andílky,????Na minulé škole do třídy přišla,jedna holka....kterou bych nejraději zabila!!!!!!Ona byla falešná jak nevím co!!!! Když přišla tak sem se jí ujala a vše jí ve škole ukázala..Ale ona se mi moc pěkně neodvděčila.

Víte ona se se mnou nebavila.....Když něco potřebovala byla jsem ta první která jí měla pomoct,a bohužel já sem ze sebe nechala udělat služku!! -,-.Celou dobu jsem jí nosila věci,víte já si třeba jednou do školy vzala řasenku.Ona začala s tím že jsem divná,že sem šlapka,a smála se mi.Ale když si ona vzala do školy řasenku,tak sem jí to chtěla oplatit.Ale ona mi začala říkat že řasenku nemá...že sem blbá,apod.Přitom to bylo vidět!!!!Dokonce měla i kapku špinavé oko.Potom si zavolala kamarádku a začala mě pomlouvat že nevidím dobře.Bože nechápu jak,ale přesvědčila jí!!!Je to nejhorší tip lidí které znám.

A ještě když došla,do naší školy,začala o tom,že je nemocná.A dokázala mi namluvit že má ČERNÝ KAŠEL!!!Bože,jak ona umí simulovat -,-.Taky na škole v přírodě ze sebe dělala tu nejlepší.Dělala před všemi že je chudinka,že jí umřel tatínek,a že teď má nevlastního.Ještě aby to byla pravda!!!Protože její "nevlastní,, táta je jí hrozně podobný.Takže zřejmě lhala aby byla zajímavá,ale o takových věcech se přeci nevtípkuje!!!

Jinak sme se usmířili....Ale poslední den co sem na té škole byla sem řekla jen jíný že jdu na jinou školu.Ale byla to veliká chyba :-( .Všem to vyžvanila takže všichni pištěli natšením..a jak víte v.psychyce na tom nejsem nejlíp.Takže mi to moc nepřidalo.Ještě na konci mé poslední minuty na té škole mi začala říkat že to usmíření byla sranda...že nechce abychom se spolu vídali,že jsem hrozná!!!

Není to kvuli tomu že by se se mnou nebavila,ale prostě se se mnou usmířila,aniž by se chtěla usmířit.
A právě proto je pro mě tak falešná.Vlastě je to s ní tak že všechny dokáže přesvědčit že má pravdu jen ona.U mě se jí to moc nepovedlo,protože se se,od ní moc často nenechala urážet,takže mně asi.nemusela,

No nic musím,páá vaše Zmrzlina
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bublushka Bublushka | Web | 28. května 2015 v 18:07 | Reagovat

z podobných lidí si nesmíš nic dělat, nezměníš je a je lepší se s nimi nestýkat když víš jací jsou, někdy se v někom zmýlíme, neznamená to, ale že máš tu slečnu začít nenávidět a pomlouvat a něco jí oplácet, to není správná cesta, prostě podobné osoby ignoruj jakoby jiné spolužáky co se s nimi nebavíš, ono je to brzy přestane bavit a najde si někoho jiného ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama